AltcoinHaberler

Popüler Analist Büyük Potansiyel Gördüğü Altcoinleri Açıkladı!

Hangi altcoinler ön plana çıkacak?

1.12 milyon takipçisi bulunan popüler Youtube kanalı “Altcoin Daily” ilerleyen süreçte güzel yükselişler sergileyeceğini düşündüğü altcoinleri paylaştı.

CRO

Analist’in ilk sırasında Crypto.com borsasının yerel tokeni olan CRO yer aldı. Borsanın LA Lakers’ın en sahibi olduğu Stapkes Center’ın isim hakkını 700 milyon dolarlık bir anlaşmaya satın almasının fiyata pozitif yansıyacağını düşünen analist CRO’da yükseliş beklentisi olduğunu aktardı.

Analist, Crypto.com’un LA Lakers ve LA Kings ortaklıkları da dahil olmak üzere 1 milyar dolara yakın bir kampanyaya girmesinin oldukça çılgınca olduğunu da ifade etti.

INJ

Altcoin Daily’nin listesinin ikinci sırasında merkezi olmayan borsa protokolü  Injective Protocol (INJ) yer alıyor.

“INJ ana ağını başlattı. Likidite tedarikini sağlamak ve ticareti teşvik etmek 120 milyon dolarlık bir program yayınladılar.” diyen analist, INJ’nin geleceği konusunda iyimser olduğunu ifade etti.

SAND

Son günlerde oldukça popüler olan SandBox hakkında da konuşan analist şunları söyledi:

“Büyük güncelleme, Sandbox Metaverse Alpha, dört yıllık bir geliştirme sürecinin ardından 29 Kasım’da piyasaya sürülecek. Sandbox sanal oyun dünyası, kullanıcıların bir kazan-kazan modeli aracılığıyla meta veri tabanında geçirdikleri zamandan para kazanmalarını sağlar. Oyuncular, oyun içinde arazi satın alabilir ve değiştirilemez jetonlar (NFT’ler) oluşturabilir ve çeşitli görevleri tamamlayarak Sandbox jetonları (SAND) kazanabilir.

Alfa’yı, ardından yakında Beta’yı ve ardından tam teşekküllü lansmanı başlatıyorlar. Bu, geliştirme dört yıldır sürüyor. Bu gerçekten büyük bir olay.”

BNB

Analistin listesinin 4.sırasında BNB yer alıyor. Binance Smart Chain ağının günlük işlem miktarı bakımından hızla büyüdüğüne dikkat çeken analist, bunun göz ardı edilemeyeceğini belirtti.

LINK

5. Sırada Chainlink (LINK) yer alıyor.

Analistin piyasa ve altcoinler hakkındaki yorumlarını daha geniş bir bakış açısıyla dinlemek için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu