HaberlerKripto Para

Popüler Analist Kendi Kripto Hikayesini Anlattı! “3000 Euro’dan Milyonerliğe”

Kripto para piyasalarında sabır ve disiplin önceliğiniz olmalı.

Bitcoin ve kripto para piyasalarındaki kısa vadeli dalgalanmalar yatırımcıların sektöre olan güvenini sarsıyor. Pek çok yatırımcı boğa sezonlarının sonunda oluşan hypea katılarak girdiği bu sektörden üzülerek ayrılıyor.

Kripto para piyasalarında gerçek para ayı piyasasında toplanan ürünlerden kazanılıyor. Siz gecenizi  gündüzünü %20’lik %30’luk hareketleri tespit etmeye adarken, doğru zamanda yatırım yapanlar 100x’leri, 50x’leri hedefliyor. Şimdi bu yazıyı okuyanların büyük bir çoğunluğu muhtemel bir ayı piyasasında, sektöre küsmüş ve uzaklaşmış durumda olacağından yine pek çok fırsatı kaçıracak.

Kripto para sektörü kısa vadede çok fazla kazanılacak bir yer olarak görülse de aslında, büyük sabır ve disiplin gerektiren bir piyasadır. Herkesin korktuğu ve çekindiği yerde sadece disiplinli ve planlı olanlar “al” tuşuna basmaya cesaret eder.

Analizlerini sık sık aktardığımız, Michael van de Poppe’de bu hususa dikkat çekip, kendi kripto para hikayesini özetleyerek takipçileri ile paylaştı.

“2017 yılında 3.000 Euro ile başladım. Ocak 2018’de önceki işimden ayrıldım. 2018 ve 2019 yıllarında çok çalışmak zorunda kaldım ve o yıllarda her şeyimi kaybettim.

Şimdi sadece 4 yıl sonra 8 haneli rakamlara ulaştım. Gerçekten şunu söyleyebilirim, bunu sende yapabilirsin. Disiplinli ve inançlı olun ve onun için gidin.”

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu