blank
Altcoin

Popüler Analist Lark Davis, Binance Ağında Patlamaya Hazır 3 Altcoini Paylaştı

Lark Davis'in Binance Smart Chain üzerinde dikkat çektiği altcoinler hangileri oldu?

Yaptığı kripto para tahminleri ve analizleri ile ön plana çıkan popüler analist Lark Davis, bu düşüşe rağmen yakında yükseliş rekorları kırabileceğini düşündüğü altcoinleri açıkladı. Davis, Binance Smart Chain ağı tabanlı bu projelerin hem temel hem de teknik analiz açısından önemli bir seviyeye geldiğini vurguladı.

Lark Davis, 3 Altcoin’e Dikkat Çekti

1. CAKE

Analistin dikkat çektiği ilk kripto para birimi ise Binance Smart Chain ağının en büyük merkezsiz borsası PancakeSwap’in tokeni CAKE oldu. Binance Smart Chain ağındaki işlemlerin toplam sayısı kısa süre önce Ethereum ağındaki işlemlerin sayısını geçti. Bu da BSC bazında yaşanan rekorun, PancakeSwap’i de etkileyebileceğini gösteriyor. Ağın en büyük merkezsiz kripto para borsasının hacmi artarken bunun kripto parası da olaylardan pozitif etkilenebilir.

2. FINE

Davis, CAKE’in Uniswap’in pozisyonuna çıkana kadar yükseliş bekliyor. Ünlü analistin yükseliş beklediği diğer kripto para birimi ise FINE oldu. NFT tabanlı bir piyasa olan Refinable’ın kripto parası FINE, son dönemde adını duyurmayı başardı.

Davis, NFT sektörünün hala çok popüler olduğunu ve FINE’ın da bu yükseliş dalgasına katılabileceğini vurguladı. FINE’ın yatırımcıları arasında Binance ve dünyanın en ünlü YouTuber’larından Mr. Beast da yer alıyor.

3. SMTY

Analistin üçüncü altcoin tercihi ise SMTY oldu. Smooth Finance’in kripto parası olan SMTY, Lark Davis’e göre büyük potansiyele sahip. DeFi sektörünün gelişmeye devam ettiğini belirten Davis, SMTY’nin de altyapı odaklı bir platform olduğunu vurguladı.

*Yatırım tavsiyesi değildir, ilgili analistin görüşleri aktarılmıştır.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

3 Yorum

  1. En iyisi binance diyorlar sadece binance. Yerli borsalardan uzak durun


Başa dön tuşu