AltcoinHaberlerKripto Para

Popüler Analist MATIC İçin Hedef Verdi! “Büyük Ralliye Hazır Olun!”

Justin Bennett'ın Matic yorumlarını aktardık.

Yaptığı kripto para analizleri ile yatırımcıların yakından takip ettiği analist Justin Bennett, Youtube kanalında Ethereum rakibi olarak görülen Polygon’u (MATIC) değerlendirdi.

Analist, videosunda Ethereum rakibi bu altcoin için belirlediği fiyatların kilit seviyeler olduğuna dikkat çekti.

Justin Bennett, bir önceki zirvesi olan 2.70 $’lık seviyenin MATIC için önemli bir nokta olduğunu, bu seviyenin geçilmesi halinde MATIC’in yeni fiyat keşfine başlayabileceğini söyledi.

“MATIC önümüzdeki haftalarda 2,70 $’ın üzerine çıkarsa, bu seviye destek olur ve bu kanalın tepesinde direnç bulması muhtemeldir.   MATIC’in bu seviyeyi ne zaman test edeceğine bağlı olarak hedefimiz 4,00 $ veya 4,70 $ olabilir. ,Zira piyasa simetriyi sever. İşte bu yüzden, bunun gibi eşit mesafeli kanallar çok iyi çalışıyor.”

Popüler analist Bennett, MATIC için önümüzdeki birkaç hafta içinde olması muhtemel başka senaryo da paylaştı.

“Önümüzdeki birkaç gün içinde 2,70 $’ın üzerinde bir kapanış elde edebilirse MATIC’de yukarı yönlü bir hareket görürüz ve ardından 2.60-2.70 $’lık alana geri dönebiliriz.
Ancak üçüncü senaryo olarak, MATIC başarısızlığa uğrar ve çökerse tutulması gereken alan tam burada 1,70 Dolar civarında olacak.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu