coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinPopüler Analist Poppe, 2024 İçin Favori Beş Altcoinini Açıkladı: "Portföyümde Ethereum (ETH)...

Popüler Analist Poppe, 2024 İçin Favori Beş Altcoinini Açıkladı: “Portföyümde Ethereum (ETH) ve Bu Dört Altcoin Var!”

Michael van de Poppe, 2024 yılının ilk çeyreği için 5 favori altcoinini açıkladı ve neden bu altcoinleri tercih ettiğini anlattı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin 2024 yılına güzel bir başlangıç yaparken 45.000 doları aştı. BTC ile birlikte altcoinler de hareketlenirken yatırımcılar yükselişin devam edip etmeyeceğini ve hangi altcoinlerin ön plana çıkacağını merak ediyor.

Bu noktada yatırımcıların yakından takip ettiği analist Michael van de Poppe, 2024 yılının ilk çeyreği için 5 favori altcoinini açıkladı ve neden bu altcoinleri tercih ettiğini anlattı.

Yatırımcıların büyük çoğunluğunun son %10 – %20’lik yükselişte alım yapmaya başladığını belirten analist, bu durumu FOMO etkisine bağladı ve bu alımların piyasaya erken giren akıllı yatırımcılarının daha büyük miktarlarda kâr elde etmesini sağladığını sözlerine ekledi.

Poppe ek olarak yatırımcıların hızlı yükselen altcoinlere karşı dikkatli olmalarını söyleyerek hızlı yükselen altcoinlerin yüksek miktarda risk içerdiğini belirtti.

Analist ayrıca yatırımcılara daha düşük sermaye değerine sahip altcoinler yerine büyük sermayeli altcoinlere yönelmeyi tavsiye etti.

“Benim tavsiyem küçük altcoinlere yatırım yapmak değildir çünkü 100x’i kovalamak kumar gibidir.

Nihai hedefiniz piyasaları iyi zamanlamak ve getirilerinizi artırmak olduğundan büyük sermayeli altcoinleri almanızı tavsiye ederim.”

“Beş Favori Altcoinim Arasında Ethereum ve Arbitrum Var!”

2024’ün ilk çeyreğindeki favori beş altcoinini de açıklayan Poppe bunların Ethereum (ETH), Optimisim (OP), Arbitrum (ARB), Chainlink (LINK) ve Sui (SUI) olduğunu açıkladı.

“Ethereum: Benim fikrim önümüzdeki dönemde Ethereum’un muhtemelen Bitcoin’den daha iyi performans göstereceği yönündedir ve bu yüzden ETH’ye daha fazla yatırım yapmak istiyorum. Zira Bitcoin ETF’nin onaylanmasının ardından spot Ethereum ETF’leri gündeme gelecektir.

Optimisim: Ethereum ekosisteminin daha iyi performans göstermeye başlamasını beklediğim için Ethereum tabanlı OP da favori altcoinlerim arasında yer alıyor ve yatırım yapmayı düşünüyorum.

Arbitrum: OP ile aynı sebepten ARB de favori altcoinlerim ve yatırım yapmayı düşündüğüm altcoinler arasında yer alıyor.

Chainlink: LINK USDT’ye karşı iki yıldır ayı piyasasına girdi ancak BTC’ye karşı üç yıldır düşüş kaydetti.

2024’te bir DeFi yükselişi bekliyorum ve bu yüzden de portföyüme LINK’i ekliyorum.

Sui: Ethereum ekosistemi dışındaki altocinlerle de ilgileniyorum ve bu noktada SUI tercihim oldu. SUI dışında kendi tercihinize göre SEI, RUNE, ATOM ve DOT da portföyünüze ekleyebilirsiniz.”

Son olarak portföy dağılımını da açıklayan Poppe, portföyünün Ethereum için %40, LINK için %20, ARB için %15, OP için %15 ve SUI için %10’luk kısmını ayırdığını söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail