AltcoinHaberlerKripto Para

Popüler Analist Şuanda Satın Alınabilecek 10 Altcoini Açıkladı! DYDX, CHZ ve Dahası!

Ben Armstrong listesindeki altcoinleri takipçileri ile paylaştı.

Bitcoin’deki ralli altcoinleri ezmeye devam ederken yatırımcıların bekleyişi devam ediyor.

1.3 miyon abonesi bulunan popüler kripto analisti Ben Armstrong, Youtube kanalında abonelerine kazançlarını üst düzeye çıkarmak için takip edebilecekleri 10 altcoin projesini açıkladı.

Ünlü analistin listesinde 1.sırada hızla yükselen merkezi olmayan borsaların simgesi DYDX yer alıyor. Armstrong bazı analistlere göre DYDX’in performansını halen göstermediğini belirtti.

Listenin 2.sırasında, yakın zamanda bir NFT platformu başlatmayı planlayan FTX (FTT) tokeni yer alıyor. FTT tokeni geçtiğimiz ay 80 $’a ulaşarak tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştıktan sonra bir düzeltme yaşadı.

Listenin 3.sırasında popüler fan tokeni Chiliz (CHZ) yer alıyor. Bu yılın başlarında 0.80 $ seviyelerine kadar çıkan CHZ şimdilerde yaklaşık olarak 0.30 $’dan işlem görüyor.

Armstrong CHZ ile ilgili “Bu token için heyecan biraz azaldı, ancak takım güçlü ve çeşitli spor liglerinde kendilerine önemli bir yer açıyor.” dedi.

Listenin 4.sırasında Dash (DASH) bulunuyor. Analist, Dash’ın özellikle itibari para biriminin çökmekte olduğu ve birçok vatandaşın kriptoya ilgi duyduğu Venezuela’da popüler olduğunu belirttikten sonra kaldıraçlı işlem yapan yatırımcıların keyif alacağı büyük sıçramalar yapabileceğine inandığını ifade etti.

Listenin 5.sırasında Kusama (KSM) tokeni yer aldı. Ekosistemdeki beklentisi nedeniyle hem Polkadot hem de Kusama fiyatlarının çıldırdığını belirtti.

Listenin 6.sırasında Terra (LUNA) bulunuyor. Yalnızca bu yıl için değeri %11.000’in üzerinde artan LUNA Armstrong’a göre inanılmaz bir yıl geçirdi.

Listenin 7.sırasında Comos (ATOM) bulunuyor. Ünlü analiste göre Cosmos fiyatı bu haftanın başlarında keskin bir yükselişe başladı ve şu anda yıl için yaklaşık %500 arttı.

Listesinin 8. ve 9. sıralarında OMG Network (OMG) ve Bybit (BIT) tokenleri yer aldı.

Yıl boyunca %300’ün üzerinde artış gösteren OMG tokeni son düzeltmeden sonra hala tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşamadı.

Bybit (BIT) tokeninin, Bybit gibi güçlü bir borsaya dayandığını söyleyen analist borsanın Bybit tokenini kalıcı ve sağlam bir güce sahip olan token haline getirdiğini söyledi.

Listenin son sırasında NEAR yer aldı.

Analistin açıklamalarının tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

 

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu