AltcoinHaberler

Popüler Analist Yükseliş Beklediği Kripto Paraların Alım Seviyelerini Paylaştı!

Analist Moden ralli yapacağını düşündüğü altcoinleri paylaştı.

Youtube kanalında 206 bin takipçisi bulunan CryptoBusy kanalı analistlerinden Josh Moden patlama yapacağına inandığı 4 altcoini aboneleri ile paylaştı.

Enjin (ENJ)

Analistin listesinde 1.sırada kullanıcıların web sitesi oluşturabilecekleri, sohbet edebilecekleri ve sanal ürün mağazalarına ev sahipliği yapabilecekleri bir sosyal oyun platformu olan Enjin (ENJ) yer aldı.

Enjin’in fiyatında ciddi bir yükseliş yaşanmış olsa da Moden, fiyatın 3,5 $ seviyelerine geri çekilmesi durumunda 3,5 $’ın mükemmel bir giriş noktası olduğunu söyledi.

Utrust (UTK)

Listenin 2.sırasında ödeme aracı olarak kripto para biriminin kullanılabilirliğini arttırmayı hedefleyen ve yüksek ücret gibi sorunlara çözüm bulmaya odaklanan Utrust (UTK) yer alıyor.
UTK’nın konsolidasyon döneminde olduğunu belirten analist Josh Moden, UTK’nın bir pump hazırlığında olduğunu ve çok yakın zamanda ciddi yükselişlerin yaşanacağını düşündüğünü ifade etti.

“UTK’nın devasa pump’larını bir anda ortaya çıkarma alışkanlığı var. Bu yüzden ben çok yakında en az 60 sente doğru ilerlemeye başlayacağımızı düşünüyorum.”

Sandbox (SAND)

Analistin listesinin 3.sırasında en iyi metaverse temalı kripto para birimlerinden biri olan Sandbox (SAND) yer aldı.

Analist SAND’ın grafiğini incelediğinde son bir kaç gün içerisinde düşüş eğiliminde olduğunu gördüğünü belirttikten sonra SAND’ın düşmeden hemen önce yeni bir ralli yaşadığına dikkat çekti.

“4 saatlik grafik, piyasa yapısının yükselişte olduğunu gösteriyor. Fiyatın yükseldiği, geri döndüğü ve tekrar yükseldiği bir model görülebilir.”

Moden abonelerine, SAND için 5.30$ ve 6.60$ seviyelerinin potansiyel alım bölgesi olduğunu söyledi.

Decentraland (MANA)

Listenin son sırasında ise bir başka metaverse coin’i olan Decentraland (MANA) bulunuyor.

Josh Moden, MANA’nın fiyatının son zamanalarda ciddi anlamda yükseldiğini ancak önümüzdeki aylarda beklediği rallide de yükselmesini beklediğini ifade etti.

“Haftalık grafikte baktığımızda, hala yukarı yönlü bir potansiyel var. Ancak günlük grafiğe baktığımızda yükselmesi biraz zaman alabilir.”

Moden, MANA için 4$ ve 4,5$’lık seviyelerin potansiyel alım seviyeleri olduğunu da sözlerine ekledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
4 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
OmerfaruK

Sizin yorumunuz fikriniz size kalsin, biz kendi yorumumuzu analizimizi yapariz…

Anonim

Yükselmiş coinleri shilleyin

Anonim

Yuklelmis koinlerin ne yapsınlar anlamadım

Anonim

Kendi kazançlarını arttırmak için senide almaya tesfik etmek


Başa dön tuşu