binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaPopüler Kripto Para Borsası, İflas Ettiği Söylentilerine Yanıt Verdi

Popüler Kripto Para Borsası, İflas Ettiği Söylentilerine Yanıt Verdi

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri, X üzerinde yayılan iflas söylentilerini sert bir şekilde yalanladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Bybit’in CEO’su Ben Zhou, şirketin iflasına ilişkin söylentileri reddetti. Sosyal medya platformu X’te 22 Mayıs’ta dolaşmaya başlayan söylentiler, Bybit’in iflas ettiğini ya da hacklendiğini öne sürüyordu.

Zhou bu iddialara yanıt vererek, “Şu ana kadar gördüğüm söylentilerin hiçbirini destekleyen herhangi bir gerçek yok. Lütfen farkında olun.” dedi. Ayrıca Bybit’in bu ay Rezerv Kanıtı’nı (PoR) güncellediğini ve tüm Bybit cüzdanlarının Nansen aracılığıyla görüntülenebildiğini ve toplam varlıklarının 11 milyar doları aştığını belirtti.

İlgili Haber  Coinbase'den Ripple (XRP) İçin İyi Haber Geldi!

Bir kripto para kullanıcısı, Arkham Intelligence’ın rezerv kanıtı grafiğindeki bir hatanın söylentinin kaynağı olabileceğini öne sürdü. Bu spekülasyona yanıt olarak Zhou, şeffaflık sağlamak ve kullanıcılara güven vermek amacıyla Bybit’in PoR verilerine bir link ve tüm Bybit cüzdanlarını ve sahip oldukları varlık miktarını gösteren bir Nansen gösterge tablosu paylaştı.

Bu tür söylentiler tarihsel olarak sadece Bybit’i değil diğer borsaları da etkiledi. Örneğin, Aralık 2023’te “MEXC_CEO” Twitter hesabının kullanımdan kalkmasının ardından MEXC ile ilgili endişeler artmıştı. Bu durum, dondurulmuş fonlarla ilgili kullanıcı şikayetlerinin artmasıyla aynı zamana denk gelmiş ve borsanın mali sağlığına ilişkin endişeleri körüklemişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail