binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaCoinbase'den Ripple (XRP) İçin İyi Haber Geldi!

Coinbase’den Ripple (XRP) İçin İyi Haber Geldi!

Kripto para borsası Coinbase'den Ripple (XRP) için önemli sayılabilecek gelişmede iyi haber geldi. İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Coinbase, New York’ta XRP ticaretinin yeniden başladığını duyurdu.

Duyuru, Coinbase’in Baş Hukuk Sorumlusu Paul Greal tarafından yapıldı ve Greal şunları söyledi: “Coinbase’de XRP ticareti NY’da tekrar kullanılabilir. Sizi dinledik ve eyalet ile güçlü bir ortaklık içinde çalıştık. Ve şimdi bunu ilan edebiliriz, tekrar faaliyete geçtik.”

XRP ticareti, New York Başsavcılığı’nın Ripple Labs aleyhine dava açtığı Aralık 2020’den bu yana New York’ta kısıtlanmıştı. Bu durum, birçok kripto para borsasının New York sakinleri için XRP ticaretini askıya almasına yol açtı.

İlgili Haber  Sıcak Gelişme: Coinbase, Dogecoin Davasında Yenilgi Aldı!

Bununla birlikte, XRP satın almak isteyen New York sakinleri, New York Eyaleti Finansal Hizmetler Bakanlığı’na (NYDFS) kayıtlı ve eyalette faaliyet gösterme yetkisine sahip bir kripto para borsası kullanmaya başvurmak zorunda kaldı. Bu borsalardan bazıları Bitstamp, Bitfinex ve Bittrex’ti.

Geçtiğimiz Temmuz ayında yaşanan önemli bir gelişmede, Coinbase, diğer borsalarla birlikte, XRP’nin ikincil satışlarının menkul kıymet olmadığını belirten bir mahkeme kararının ardından tartışmalı tokenı yeniden listelemek için harekete geçmişti. Buna rağmen, New York’ta ticaret şimdiye kadar desteklenmiyordu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail