binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinPowell: BİTCOİN Bir Tehdit Değil

Powell: BİTCOİN Bir Tehdit Değil

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Amerika Ulusal Rezerv Bankası (FED) Başkanı Jerome Powell, kripto paraların ABD ve dünya ekonomisi için bir tehdit olup olmadığı sorusuna yanıt verdi. ABD ekonomisi ve dünya ekonomisi için kripto paraların bir tehdit olmadığını belirten Powell, gerçek bir para olmadığını belirttiği kripto paralar hakkında yaptığı açıklamalarında FED üst yönetiminin kripto paraları izlemeye devam edecek olduğunun mesajını paylaştı.

Powell, Bitcoin, Ethereum veya diğer altkoin kripto paralar konusunda ABD ekonomisine bir tehdit oluşturmadığı üzere dengeli bir fiyat seviyesinin olmaması ve ne olacağının belli olmaması benzeri nedenler dolayısı ile kripto paraların hiçbir zaman gerçek paralar için bir tehdit olamayacak olduğunu açıkladı.

Tehdit Olarak Görülmüyor Ama Engellenmek İsteniyor

ADB ne kadar kripto paraları bir tehdit olarak görmese dahi kripto paraları engellemek ve kripto paraların yayılmasının önüne geçmek için her türlü önlemi alıyor. Bu önlemler arasında zaman zaman tehditler dahi gündeme gelirken, kripto para borsalarının incelenmesi ve benzeri konularda sert adımlar atarak yatırımcıları uzak tutmayı hedefleyebiliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail