blank
Bitcoin

Powell: BİTCOİN Bir Tehdit Değil

Amerika Ulusal Rezerv Bankası (FED) Başkanı Jerome Powell, kripto paraların ABD ve dünya ekonomisi için bir tehdit olup olmadığı sorusuna yanıt verdi. ABD ekonomisi ve dünya ekonomisi için kripto paraların bir tehdit olmadığını belirten Powell, gerçek bir para olmadığını belirttiği kripto paralar hakkında yaptığı açıklamalarında FED üst yönetiminin kripto paraları izlemeye devam edecek olduğunun mesajını paylaştı.

Powell, Bitcoin, Ethereum veya diğer altkoin kripto paralar konusunda ABD ekonomisine bir tehdit oluşturmadığı üzere dengeli bir fiyat seviyesinin olmaması ve ne olacağının belli olmaması benzeri nedenler dolayısı ile kripto paraların hiçbir zaman gerçek paralar için bir tehdit olamayacak olduğunu açıkladı.

Tehdit Olarak Görülmüyor Ama Engellenmek İsteniyor

ADB ne kadar kripto paraları bir tehdit olarak görmese dahi kripto paraları engellemek ve kripto paraların yayılmasının önüne geçmek için her türlü önlemi alıyor. Bu önlemler arasında zaman zaman tehditler dahi gündeme gelirken, kripto para borsalarının incelenmesi ve benzeri konularda sert adımlar atarak yatırımcıları uzak tutmayı hedefleyebiliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Başa dön tuşu