Kripto HaberleriSponsorluProBit Exclusive Yüzde 50 İndirimli VET Kampanyası

ProBit Exclusive Yüzde 50 İndirimli VET Kampanyası

Takip et

ProBit Global, VET kampanyasını iftiharla sunar!

Önemli Tarihler

Katılım başlangıç tarihi: 21 Aralık 2021, TSİ 05:00 

Katılım bitiş tarihi: 27 Aralık 2021, TSİ 05:00

Dağıtım tarihi: 27 Aralık 2021, TSİ 10:00 

%50 İndirimli VET Alın

Toplam Pay: 50,000 USDT değerinde VET
VET Piyasa Fiyatı: 21-12-2021 TSİ 05:00 
VET Kampanya fiyatı: 50% DISCOUNT from the Market Price
Minimum Katılım (kullanıcı başı): 10 USDT worth of VET

*Subscriptions must be made with PROB

Maksimum Pay

Her katılımcı için maksimum VET token payı, VIP seviyelerine (Stake edilen PROB miktarına) bağlı olacaktır.

Ne kadar çok PROB stake ederseniz, pastadaki payınız o kadar büyük olur!

Üyelik Seviyesi Stake Edilmiş PROB Toplam Pay

*Katılımlar PROB ile yapılmaldırı

VIP 1 ≥ 500 500 USDT
VIP 2 ≥ 3,000 2,500 USDT
VIP 3 ≥ 8,000 6,000 USDT
VIP 4 ≥ 20,000 15,000 USDT
VIP 5 veya daha fazlası ≥ 50,000 30,000 USDT

 

ÖNEMLİ

Satınalma Gereklilikleri:

ProBit Exclusive kampanyasına katılmak için minimum 500 PROB stake edilmesi GEREKLİDİR. Stake edilen PROB 180 gün boyunca kilitli kalır. PROB Nasıl Stake Edilir

Şartlar ve Koşullar

  • ProBit Exclusive satışı, abonelik bazında yapılır. Kullanıcılar, abonelik süresi içerisinde yalnızca PROB ile abone olabilirler.
  • Birden fazla aboneliğe izin verilir. Kullanıcılar, maksimum paylarını artırmak için daha fazla PROB stake edebilirler.
  • Kullanıcılar, abonelik katılım miktarı ile orantılı olarak VET alacaklardır. Kullanılmayan PROB dağıtım süresi sonunda iade edilecektir.
  • PROB kullanılarak yapılan tüm ProBit Exclusive abonelikleri, satış sırasında orantılı olarak kabul edilir. ProBit Exclusive abonelikleri ilk gelen, ilk hizmet şeklinde DEĞİLDİR.
  • Kazanılan VET herhangi bir kilitlenme süresine TABİ DEĞİLDİR.
  1. Aşırı-katılım: Her bir katılımcının payı, başvuru miktarıyla orantılı olacaktır. Örneğin, kampanyaya 2 kat fazla abone katılırsa, tüm katılımcılar abone miktarlarının %50’sini alacaklardır. Kampanyaya 10 kat fazla kişi katılır ise, tüm katılımcılar abone oldukları miktarın %10’unu alacaklardır.
  2. Normal Katılım: Kampanya satışında aşırı-abonelik gerçekleşmez ise tüm kullanıcılar abone oldukları miktarın tamamını alabilirler.
  • Sonuçlar dağıtım yapılmadan önce 27 Aralık 2021, TSİ 10:00’da açıklanacaktır.

* ProBit Global, VET kampanyasını erteleme hakkına sahiptir

* ProBit Global, VET kampanyasını tamamen iptal etme hakkına sahiptir

VET liste detayları

Liste tarihi: 27 Aralık 2021, TSİ 11:00 

Parite: VET/USDT, VET/BTC

 VeChain Hakkında 

2015 yılında piyasaya sürülen VeChain Technology, işletmelere iş ihtiyaçlarına uygun blok zinciri özellikli çözümler sunarak blok zinciri teknolojisini gerçek dünyaya bağlamayı amaçlayan küresel lider, kurumsal dostu bir blok zinciri şirketidir. Kurumsal müşterilerin küresel ölçekte dijital dönüşümü hızlı bir şekilde oluşturmasına ve yürütmesine olanak tanıyan, güvenden bağımsız ve dağıtılmış bir ekosistemin gelişimini sağlayan düşük kodlu blok zinciri tabanlı bir SaaS platformu olan VeChain ToolChain™’i sunar.

VeChain Technology, Çin, Singapur, Lüksemburg, Japonya, Fransa, İtalya ve Amerika Birleşik Devletleri’ndeki uluslararası ofisleri ile gerçek dünya blok zinciri uygulamalarının öncüsüdür. Stratejik ortaklarımız PwC ve DNV’nin profesyonel uyumluluk rehberliği ile birlikte güçlü bağımsız geliştirme yetenekleriyle VeChain, Walmart China, Bayer China, BMW Group, BYD Auto, PICC, Shanghai Gas dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki birçok lider kuruluşla ortaklıklar kurmuştur. , LVMH, DIG, ASI Grubu vb.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları