Haberler

Putin Siber Saldırılara Karşı Önlem Alınması Gerektiğini Açıkladı

Rusya Federasyon Devlet Başkanı Vladimir Putin siber saldırılara karşı daha aktif önlemler alınmak zorunda olduğunu ifade etti.

Küresel ölçekte kripto para yatırımcıları dahil herkes siber vakalar ile karşı karşıya kaldılar. İnsanların büyük kısmı her an siber saldırı olabilecek olduğunu bilmiyor olsa da birçok kurum ve kuruluşu bile hedef alan siber saldırganların engellenmesinin bugün için hiç mümkün olmadığı kesin. Rusya Federasyon Devlet Başkanı Vladimir Putin ise ülkenin başta ABD ve Çin olmak üzere siber saldırılara maruz kaldığını bu konuda gerekli koruma kalkanlarının daha iyi düzenlenmesi gerektiğini açıkladı.

Rus kripto para borsalarının bu konudan dolayı herhangi bir yasal sürece girip girmeyecekleri gelecekte ortaya çıkacak olsa da kesin olarak bu tür önlemlerin alınması uyarısının devletin başındakiler tarafından yapılması siber saldırıların ciddi potansiyele sahip olduğunu gösterir nitelikte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu