AnalizBitcoin

“Bitcoin (BTC) 13.500 Doları Görecek” Diyen Ünlü Analist Hangi Tarihi İşaret Etti?

Tutarlı tahminleriyle tanınan analist, Bitcoin'in 12.000 dolarlık seviyeyi kırmasının son derece basit olacağına inanıyor.

Bitcoin’in güzel bir yükselişle 11.400 doları görmesinin ardından artan ralli beklentileri yatırımcıları heyecanlandırmaya devam ediyor. An itibarı ile 11.800 dolardan işlem gören lider kripto paranın geçtiğimiz sene -14 bin dolara yükselmişti- göstermiş olduğu performansı tekrarlayarak yatırımcılarını daha da memnun etmesi belki de an meselesi. Bu ihtimal ünlü kripto değerin beklenen ralliye çok yakın olduğunun ve belki de bu ralliye çoktan girdiğinin habercisi olabilir.

Birçok analist bu yükselişin başlangıç olduğunu düşünüyor ve çok daha büyük meblağların görülebileceğini umut ediyor. Pandeminin zirve yaptığı 12 Mart’ta -kara perşembe- 3.800 dolara düşen Bitcoin’in bu dip seviyeleri göreceğini önceden haber veren ünlü analist Vince Prince, BTC’de çok yakında görülmesi mümkün olan bir boğa sezonuna işaret ediyor.

Analistin bildirdiğine göre Bitcoin önümüzdeki haftalarda 12.000 dolarlık direnç noktasını aşarak 13.500 dolara ulaşacak.

Böyle Düşünen Tek İsim Prince Değil

Vince Prince’in Bitcoin’ile ilgili boğa senaryolarını tekrarlayan Josh Rager da 12.000 dolarlık seviyenin kırılması halinde 13.000 doların görülmesinin gayet mümkün olduğunu belirtiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu