Haberler

Ran Neuner: Balianalar Düşüşlerden Habersiz Ve Şaşkın!

CNBC'nin ekonomi analisti Ran Neuner kripto para düşüşleri hakkında açıklama yaptı.

Ran Neuner, kripto para birimlerinin fiyatındaki düşüş ile ilgili yaptığı açıklamada yatırımcıların düşüşlerden dolayı zararda olduklarını ancak balinalarında bu konuda pek bir bilgisinin olmadığı ve şaşkın olduklarının bilindiğini açıkladı. Balinaların bu durum karşısında kendisinin ücretsiz olarak üye olduğu WhatsApp özel gruplarında şaşkın ve habersiz olduklarını iddia ettiklerini açıklayan Ran Neuner, balinaların düşüş beklentisinin böyle büyük olmadığını ve 1800 dolardan daha fazla düşüş olmasını çok fazla sayıda balinanın beklemediğini açıkladı.

Balinaların bu konudan habersiz olmasının doğru olup olmadığı merak edilse de çoğu kripto para birimi balinasının bu konuda haklı olabileceği ve büyük birkaç balinanın tek başına bu konuda piyasada bu düşüşleri tetiklemiş olabilecekleri iddia edilmekte. Henüz düşüşler devam ederken, balinaların bu düşüşleri durdurması da kısa süre içerisinde mümkün görülmüyor çünkü eğer ki balinalar bu durumdan habersiz ve çok az sayıda balina haberdar ise balinalarında yapacak oldukları piyasa işlemleri kısıtlı olacaktır.

Ran Neuner açıklamasında kripto para birimlerinin değerinin tekrar yükselip yükselmeyeceğini açıklamadı ancak fiyatların düşmesi bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu