Haberler

Ran NeuNer: Bitcoin 50.000 dolar olacak tahminimi geri çekiyorum!

Ran NeuNer, kripto paralar konusunda açıklamalarına devam etti. Sosyal medya hesabı Twitter’dan bir açıklama yapan ünlü sunucu ve kripto para yorumcusu NeuNer, 2018 yılında Bitcoin fiyatının 50.000 dolar olacağı iddiaları ile ilgili ortaya attığı Bitcoin açıklamalarını tamamen geri çektiğini duyurdu.

Bu yılın başlarında ortaya attığım 50.000 dolar olacak olduğu yönündeki Bitcoin tahminimin gerçek olmayacağını açıklamak istiyor ve bu tahminimi geri çekiyorum. – Ran NeuNer

Bu açıklamalar kısa süre içerisinde sosyal medya ve kripto para tartışma gruplarında tepki çekti.

Yasal olarak dava açılabilir

Ran NeuNer, yıl başında yaptığı ”50.000 dolar olacak!” açıklamaları ile yatırımcılara adeta kripto para yatırımı önerisinde bulunmuştu ve bu durum yasal olarak kendisinin birtakım sorunlar yaşamasına sebep olabilir. Bu ve benzer açıklamalar ”yatırım önerisi ve tavsiyesi” niteliği taşıdığı ve Ran NeuNer tarafından yönlendirme anlamına geldiği için Ran NeuNer’in kayıplar yaşattığı yatırımcıların dava açması olası. Ancak olası davanın sonucunun nasıl olacağı tamamen merak konusu.

NeuNer yıl başında 50.000 dolara kadar kesin beklentisi olduğu iddiasını ortaya atmıştı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu