Kripto HaberleriHaberlerRan Neuner: Bitcoin Sıçrama İle Rekor Kıracak

Ran Neuner: Bitcoin Sıçrama İle Rekor Kıracak

Takip et

Bitcoin erken yatırımcılarından Ran Neuner, Twitter hesabından açıklamalar yaptı. Bitcoin’in 9.000 dolar altına gerilemesi ile yatırımcıların kritik bir eşikte olduklarına değinen Neuner, bu konuda gelecek birkaç hafta içerisinde kendi düşüncelerine ve öngörülerine göre kripto para varlıklarında büyük bir sıçrama yaşanacak olduğuna değinerek, bu sıçramanın büyük bir sıçrama olacak olduğunu ve tarihi bir rekor kırabilecek olduğuna benzer açıklamalar yaptı.

Bitcoin hakkında yorum ve açıklamaları ile ünlü olan Bitcoin erken yatırımcıların Ran Neuner’in bu açıklamaları geçtiğimiz günlerde analist Tom Lee‘nin açıklamalarına birebir benzeyen açıklamalar olurken, yatırımcıların ise bu aşamada henüz daha bu açıklamalar dolayısı ile karar değiştirmedikleri ve 8.000 dolar sınırına kadar psikolojik sınırın mevcut olarak korunacak olduğu yabancı forum sitesi platformlarında belirtildi.

Yatırımcılar Elinde Tutsun İstedi

Neuner ve Lee, bu açıklamaları ile birlikte kripto para sahibi olan kişilerin yatırımlarını elinde tutmasını isterken, yatırımcıların ise şu aşamada nasıl ve ne gibi kararlar verecek oldukları tamamen Bitcoin’de yaşanacak artış ve düşüş durumuna bağlı olarak değişim yaşayabilecek olan konulardan birisi olarak gösteriliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları