bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriHaberlerReddit Kripto Para İle Ödeme Yöntemini Aktif Etti

Reddit Kripto Para İle Ödeme Yöntemini Aktif Etti

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Reddit.com bugün itibari ile tekrar Gold üyelik ödemelerini kripto para ile yapmak isteyen Gold kullanıcıları ve yeni Gold kullanıcı olmak isteyen kullanıcılar için kripto para ile Gold üyelik satın alma işlemlerine izin verdiğini açıkladı. Yapılan açıklamada platform üzerinden bugünden itibaren kripto para ile ödeme yapılabilecek olduğu ancak bir süre boyunca sadece Ethereum ve Litecoin ile ödeme yapılmasına izin verecek oldukları açıklandı.

Coinbase tarafından sağlanan ödeme sisteminin Bitcoin‘in yüksek işlem maliyetleri dolayısı ile bir takım sorunları beraberinde getirdiğine değinen Reddit yönetimi, bu konuda şimdilik Bitcoin ile ödeme seçeneği sunmayacak olduklarını, ancak gelecek vadede Bitcoin ile ödeme seçeneğini de sunmaya başlayacak olduklarının altını çizdi. Reddit’e tekrar kripto para ile ödeme seçeneği eklenmesi ise şimdiden birçok kullanıcıyı sevindiren bir haber olarak yorumlandı.

Reddit Kullanıcıları Mutlu

Reddit kullanıcıları ise alınan bu karar sonrasında oldukça sevindiklerini ve bundan sonra Gold üyeliği alarak platforma katkı sağlamaya devam edecek olduklarını açıkladı. Dünyada en fazla aktif kullanıcı sayısına sahip forum olan Reddit’in bugünlerde Türk kullanıcılar tarafından da kullanıldığı bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları