binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinReddit Kurucusu: Beklenenden Daha Çabuk Olacak

Reddit Kurucusu: Beklenenden Daha Çabuk Olacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, kripto paralar hakkında yaptığı açıklamasında kripto paraların bu yıl içerisinde daha fazla yükselecek olduğunu ve rekor kırılacak olduğunu açıkladı. Yeni rekorların kısa süre içerisinde kırılacak olduğunu belirten Ohanian, bu yıl sonunda Bitcoin fiyatının 20.000 dolar olacak olduğunu, bu yıl sonuna kadar artışların devam edebilecek olduğu ifade edildi.

Ethereum ile ilgili olarak ise yıl sonunda 1.500 dolar olacak olduğunu savunan Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, 2 kripto para biriminin yatırımcılarına en fazla kazandıracak olan kripto paralar olacak olduğunu ifade etti.

Rekor Kırılacak

Bu yıl içerisinde yeni rekorların kırılacak olduğunu belirten Reddit kurucu ortağı Alexis Ohanian, daha fazla kişinin kripto paralara ilgi gösterecek olduğunu ifade etti. Ohanian, ”Coinbase’e ilk yatırım yapan şirketlerden biri olmamızın esas sebebi, altta yatan teknolojiye olan inancımızdır. Eğer Blockhain iş yaparsa, kripto paralar iş yaparsa bu işlerin dönmesini sağlayacak bir de merkeze ihtiyaç olacak diye düşünüp Coinbase’e yatırım yapmıştık. Şu ana kadar da ön görülerimizde haklı çıkmanın sevincini yaşıyoruz.” dedi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail