AltcoinHaberlerKripto Para

REEF’de Neler Oluyor? Alameda Research: “REEF İle İş Yapmanızı Tavsiye Etmiyoruz!”

Reef ile Alameda ortaklığı kısa sürdü.

Geçtiğimiz hafta duyurduğumuz Alameda ve Reef ortaklığı kısa sürdü. 12 Mart’ta coin satış turuna çıkan Polkadot tabanlı Defi projesi Reef 20 milyon dolar toplamış ve tüm coinleri Alameda Research almıştı.

Bu haber sonrası Reef fiyatı ciddi oranda yükselmişti. Alameda Research’tan Sam Trabucco’nun kısa süre önce yaptığı bir paylaşım anlaşmanın kısa sürede sonra erdiğini gösterdi.

Twiter hesabından konuya ilişkin paylaşım yapan Trabucco “Alameda Reef’e bağlı değildir. Alameda Reef’i onaylamaz. Reef ile OTC ticareti yapmayı kabul ettik ve hemen bununla övünmek için basına gittiler. Daha sonra OTC ticaretinden döndüler. Hiç kimseye Reef ile herhangi bir şekilde iş yapmasını önermiyoruz” dedi.

Ellerinde hala Reef tutuklarını söyleyen Trabucco şunları ekledi;

“Konuya açıklık getirmek gerekirse, satın aldığımız 20 milyon tokenin(orijinal anlaşma çok daha fazlası içindi) hala büyük çoğunluğuna sahibiz. Tüm tokenları hemen sattığımızla ilgili herhangi bir iddia yanlıştır.”

Konuya ilişkin Reef kanadından henüz resmi bir açıklama gelmedi. Ancak Sam Trabucco’nun paylaşımı sonrası Reef %35 oranında değer kaybetti.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu