Kripto HaberleriAnalizRekt Capital Bitcoin Dominansını Değerlendirdi: "Altcoin Sezonunun Başlaması İçin..."

Rekt Capital Bitcoin Dominansını Değerlendirdi: “Altcoin Sezonunun Başlaması İçin…”

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analisti Rekt Capital’e göre Bitcoin’in piyasa dominansı 2017’den bu yana oluşmakta olan makro takoz formasyonundan çıktı.

Rekt Capital, Bitcoin Dominansını Yorumladı

Rekt Capital, paylaştığı bir dizi tweet’te, Bitcoin hakimiyetinin halen bir yeniden test için takoz tepesine inebileceğini, bunun altcoinler için faydalı olacağını ve Bitcoin’in fiyatının ya yatay hareket etmesini ya da kademeli olarak düşmesini gerektireceğini açıkladı.

Rekt Capital ayrıca Bitcoin hakimiyetinin simetrik olma eğiliminde olan potansiyel bir çift tepe formasyonu oluşturduğuna dikkat çekti. Analiste göre formasyonun ilk kısmı 10 gün içinde oluşurken, ikinci kısmı şu ana kadar 7 gün içinde oluştu.

Analistin görüşüne göre önümüzdeki birkaç gün, Bitcoin hakimiyetinde bir tersine dönüşe ve olası bir altcoin rallisine işaret edecek olan çift tepenin tam olarak oluşup oluşmadığını belirlemede çok önemli olacak.

İlgili Haber
Son Dakika: Yetkililer Terra (LUNA) Yöneticilerinin 160 Milyon Dolarlık Varlığına El Koydu!

Rekt Capital, kripto piyasalarıyla ilgili makro araştırmalar, yorumlar ve teknik analizler paylaşan tanınmış bir kripto para analistidir.

Bitcoin dominansı, BTC’nin sahip olduğu toplam kripto para piyasası sermayesinin yüzdesini ölçen bir metriktir. Genellikle Bitcoin’in altcoinlere karşı göreceli gücünün bir göstergesi olarak kullanılır. Yüksek BTC dominansı Bitcoin’in altcoinlerden daha iyi performans gösterdiği anlamına gelirken, düşük Bitcoin dominansı altcoinlerin Bitcoin’den daha iyi performans gösterdiği anlamına gelir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları