Haberler

RenrenBit’in Başkanı Zhao Dong, Çin Polisi Tarafından Gözaltına Alındı!

RenrenBit'in başkanı Zhao Dong'un hiçbir suçlama olmaksızın Çin polisince gözaltına alındığı iddia edildi.

RenrenBit’in başkanı Zhao Dong ile ilgili olarak ortaya atılan son haberler Dong’un Çin yerel polis güçleri tarafından gözaltına alındığını iddia ederken, aynı zamanda neden dolayı gözaltına alındığı konusunda bazı soru işaretlerine yanıt verilemiyor.

Kısa süre önce yerel olarak hakkında dolandırıcılık ve benzer suçlamalar ortaya atıldığı iddia edilen Dong’un bu sebeplerden dolayı gözaltına alınmış olabileceği ifade edilirken, Çin yerel polis güçleri tarafından konu ile ilgili açıklama yapılmaması ve Dong’un basına açıklama yapmaması gözaltına alındığı iddialarını doğrular nitelikte.

Zira Çin polisi bu konularda zaten basına açıklama yapmıyor. Ancak zaman zaman Çin polis güçlerinin gözaltına alınmayan isimlerle ilgili red açıklaması yaparken, gözaltına alınanlar ile ilgili olarak ise açıklama yapmadığı ve bu durumun bölgeden bölgeye değişim gösterdiği bilinmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu