Haberler

Reuters Analisti Açıkladı: 2021’de Bu Ürünler Rekor Kıracak!

Reuters yazarı Peter Hobson, 2021 yılında altın ve diğer değerli metallerin ne olacağını açıkladı.

2020 yılında altın, yatırımcılarına kazandırdı. Ancak Bitcoin’e oranla altın yatırımcıları çok daha az kazanç elde ettiler. Lider kripto para birimi Bitcoin fiyatı tarihinde gördüğü en yüksek seviyelere ulaşırken, 2021 yılına da güzel başladı ve 2021 yılının henüz 3. gününde 34 bin 700 dolara kadar yükselip en güçlü rekorunu kırdı.

Peter Hobson, merakla sorulan “2021 yılında altın fiyatları ne olacak?” sorusuna yanıt verdi. Hobson, “2021 yılında altın rekor oranda değer kazanacak, paladyum büyük ölçüde yükselecek” açıklamasında bulundu. Ancak Hobson’un açıklamalarında en çok değer kazanmasını beklediği yatırım aracı ne altın, ne de paladyum oldu.

Yazarın açıklamasına göre, 2021 yılında gümüş en çok değer kazanan araç olacak ve yatırımcılarına altın, paladyum ve diğer yatırım araçlarına göre çok daha fazla kazandıracak.

Hobson her ne kadar Bitcoin ile ilgili açıklama yapmasa da birçok uzmana göre, yeni yılın ilk 3 gününde bile BTC altının 1 sene boyunca göstereceği performansı gösterdi bile. Sene sonunda ne olacağını bugünden kestirmek zor olsa da birçok uzman BTC’nin yakın zamanda 40.000 dolar olabileceğini ifade ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Rıdvan

Haberin tarihine bak

murat

40.000 oldu zaten


Başa dön tuşu