Haberler

Revolut, Kripto Para Müşterilerinin Korunması İçin Yeni Anlaşmaya İmza Attı

Londra merkezli fintech firması Revolut, müşterilerinin korunması için yeni bir şirketle anlaşma sağladı.

Londra merkezli fintech firması Revolut’tan yapılan açıklamada şirketin müşterilerine Bitcoin, ETH ve diğer bazı altcoinleri sunmaya ve önermeye devam ettiği, kripto para birimi ürünlerine sahip olan müşterilerinin ürün ve varlıklarının korunmasında bundan sonra kripto güvenlik firması Fireblocks’un görevlendirildiğini açıkladı.

Londra, İngiltere dahil olmak üzere çok sayıda müşterisinin olduğu bilinen Revolut’un özellikle bu adımı ile beraber daha fazla müşterisine kripto para birimleri ürünleri sunabileceği ve daha fazla sayıda insanın kripto portföylere ilgisinin artabileceği belirtiliyor.

Satıştan depolamaya kadar Fireblocks tarafından sunulacak olan güvenlik hizmeti için ne kadar ödeme yapılacağı bilgisi kamuoyuna açıklanmazken, özellikle de kısa vadede bu anlaşmanın olumlu etkiler yaratması ve altyapı çalışmaları sayesinde daha fazla rahatlık sunması bekleniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu