Haberler

Revolut, Kripto Para Müşterilerinin Korunması İçin Yeni Anlaşmaya İmza Attı

Londra merkezli fintech firması Revolut, müşterilerinin korunması için yeni bir şirketle anlaşma sağladı.

Londra merkezli fintech firması Revolut’tan yapılan açıklamada şirketin müşterilerine Bitcoin, ETH ve diğer bazı altcoinleri sunmaya ve önermeye devam ettiği, kripto para birimi ürünlerine sahip olan müşterilerinin ürün ve varlıklarının korunmasında bundan sonra kripto güvenlik firması Fireblocks’un görevlendirildiğini açıkladı.

Londra, İngiltere dahil olmak üzere çok sayıda müşterisinin olduğu bilinen Revolut’un özellikle bu adımı ile beraber daha fazla müşterisine kripto para birimleri ürünleri sunabileceği ve daha fazla sayıda insanın kripto portföylere ilgisinin artabileceği belirtiliyor.

Satıştan depolamaya kadar Fireblocks tarafından sunulacak olan güvenlik hizmeti için ne kadar ödeme yapılacağı bilgisi kamuoyuna açıklanmazken, özellikle de kısa vadede bu anlaşmanın olumlu etkiler yaratması ve altyapı çalışmaları sayesinde daha fazla rahatlık sunması bekleniyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu