Haberler

Riot Blockchain, Madencilik Cihazı Sayısını Arttırıyor

ABD'de aktif olarak madencilik tesisi sahibi Riot Blockchain, tesisleri büyütme kararı aldı.

Riot Blockchain isimli madencilik şirketi Bitmain’den 1067 yeni madencilik cihazı satın aldığını duyurdu. Şirket bünyesinden yapılan açıklamada madencilik alanında daha iyi adımlar atılacak olduğu ve ortalama %246 oranında büyüme beklendiği doğrulandı. Bu madencilik cihazlarının son derece iyi sonuçlar verecek olduğu ve şirketin kazancının daha da fazla artacak olduğu doğrulandı. Yapılan açıklamada, şirketin bu madencilik cihazlarının kısa süre içerisinde kendi giderlerini çıkaracak olduğunun beklendiği, 1067 adet yeni madencilik cihazından sonra da yeni adımlar atmaya devam edebilecekleri belirtildi.

Şirketin bu adımının ABD’nin teknoloji şirketlerinin madencilik alanında ciddi adımlar atmasına yararlı olacağı, özellikle bu durumdan en çok diğer şirketlerin etkilenecek olduğu iddia edildi.

Riot Blockchain, Eylül ayında 16.6 milyon dolar zarar ilan etmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu