HaberlerXRP

Ripple 100,000,000 XRP’nin Kilidini Açarak Yine Paniğe Yol Açtı

Ripple'a olan tepkiler büyüyor.

Whale Alert’in bildirdiğine göre Ripple emanet cüzdanından 27,971,787 Amerikan doları değerindeki 100 milyon XRP aktarıldı. XRP yatırımcıları söz konusu tokenlerin kilidinin açılmasının ardından yaşanabilecek bir sell-off ihtimalinden korkuyorlar.

Artık bu duruma alışmış olan ama hala tedirginlikten kendini alamayan yatırımcılar Ripple’a olan tepkilerini sürdürüyor. Dahası yapılan satışlardan elde edilen gelirin de Ripple tarafından nereye harcandığı da hala netleşmiş değil.

İlgili satışların ünlü kripto değerin fiyatını ne oranda etkilediği net olmamakla beraber Ripple’ın kurucu ortağının da toplamda 1 milyar XRP’yi elden çıkarmış olmasının Whale Alert tarafından ifşa edilmesi de Ripple’a olan tepkileri artıracağa benziyor.

İlgili Haber
Ripple'ın Kurucu Ortağı 1 Milyardan Fazla XRP Satmış! Bu Ne Anlama Geliyor?
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu