coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriXRPRipple, 250 Milyon Dolarlık Fonda NFT Girişimleri İçin Müjdeyi Paylaştı!

Ripple, 250 Milyon Dolarlık Fonda NFT Girişimleri İçin Müjdeyi Paylaştı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Blockchain odaklı çözüm ve ödeme ağı şirketi Ripple, kısa süre önce 250 milyon dolarlık bir fon duyurusunda bulunmuştu. Söz konusu fon, özellikle Ripple ekosistemine katkı sağlayacak projelere ve geliştiricilere verilecek şekilde duyuruldu. Şimdi ise Ripple bu fondan 4.000’e yakın NFT projesinin kurucusuna pay ayıracağını açıkladı.

Ripple’ın Fonunda NFT Desteği!

Ripple tarafından yayınlanan duyuruda, sanatçılar, müzisyenler, oyun tasarımcıları ve geliştiriciler gibi bireysel kişilerin de bu fondan faydalanabileceği belirtildi. Söz konusu fondan yararlanabilecek bazı ünlü isimler arasında Steven Sebring, xPunks ve ünlü yapımcı Justin Bua gibi kişiler yer alıyor.

4.000‘e yakın bireyin bu programa dahil edildiği aktarılmakta. Bu girişimin arkasındaki sebep ise farklı sanatçılarla genel olarak NFT piyasası arasında bir bağlantı oluşturmak. Buna ek olarak Ripple söz konusu geliştiricileri Mintable, MintNFT ve VISA Partners gibi önemli ortaklarla da buluşturmayı hedefliyor.

Ripple, NFT’lerin sektördeki rolünün ne kadar hızlı büyüdüğüne de dikkat çekti:

NFT’ler kripto para sektöründe kısa sürede gerçek anlamda kullanım kazandı. Bunlar sanatçıların farklı projeleri, gerçek dünyaya ait varlıkların eş ortaklığı ve sahipliği gibi konularda bile kullanılmakta.”

Ripple, fonun farklı geliştiricileri düzenli aralıklarla destekleyeceğini aktardı. Geçen yılın eylül ayında piyasaya sürülen fon, tabii ki Ripple ekosistemini desteklemekte ve bu da XRP için daha fazla etkileşim anlamına geliyor.

İlgili Haber  XRP Balinaları Yine Hareketlendi!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail