HaberlerXRP

XRP Balinaları Yine Hareketlendi!

78 milyon madeni para bilinmeyen iki cüzdan arasında taşındı.

Kripto para piyasasındaki kısmi toparlanmanın ardından hareketlenen balinalar alışılagelmiş aktarımlarını yapmaya devam ediyorlar.

Whale Alert kripto izleme botunun bugün bildirdiği habere göre büyük miktarlardaki kripto para birimleri özel cüzdanlar arasında hareket halindeler.

Özellikle 100 milyon dolar üzerindeki aktarım bugün dikkat çekerken XRP aktarımları da gözden kaçmıyor.

İlgili Haber
Bir Balina Tam 2.650 Adet Bitcoin'i (102.4 Milyon Dolar) Kripto Para Borsasına Transfer Etti!

İşlemlerin sebebi ve kime ait olduğu bilinmemekle beraber kimliği belirsiz iki cüzdan arasında yaklaşık 56 milyon dolar değerinde 78 milyon XRP‘nin gönderildiği belirtildi:

Aktarımla ilgili ilk verilerde işlemin bilinmeyen bir cüzdandan yapıldığı ifade edilmişti ancak sonrasında gönderici cüzdanın Bithumb kripto para borsasına bağlı olduğu belirtildi.

Alıcı cüzdanın şu anda 60 milyon XRP madeni para elinde tuttuğu ve yakın zamanda da 30 milyon madeni parayı diğer iki adrese gönderdiği biliniyor. Bu da balinanın fonları yeniden dağıttığını veya başka bir borsaya taşıdığının delili olarak yorumlanabilir.

Ancak genellikle borsalara aktarılan yüklü altcoin aktarımları satış yönlü olarak kullanılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu