Haberler

Ripple Brezilya’ya Girmekte Israrcı

Ripple sonunda yeni bir 'dükkan' açtı.

XRP kripto para biriminin arkasındaki Ripple, büyümeye devam ediyor. Dünyanın en büyük 3. kripto para biriminin geliştiricisi Ripple, 10 Haziran günü yayınladığı bildiride Latin Amerika’da genişlemek üzere Brezilya’da bir ofis açtıklarını duyurdu. Bankacılık ve fintech etkinliği CIAB Febraban’da resmi açılış duyurusu yapılacak ofisin yöneticisinin de Luiz Antonio Sacco olması bekleniyor.

Sacco, global garanti hizmet sağlayıcı The Warranty Group’un eski Brezilya CEO’su idi. Mart ayından bu yana Ripple ile birlikte çalışan Sacco, şirketin ödeme ağı olan RippleNet ile ilgili planlarından bahsetmişti. Buna göre Sacco, RippleNet’e daha fazla müşteri getirmek için Brezilya başta olmak üzere Güney Amerika’yı hedef kitlesi haline getirdiğini belirtmişti.

Ünlü ödeme ağı RippleNet içinde Euro Exim Bank dahil olmak üzere 200’ü aşkın küresel müşteriye hizmet veriyor. Özellikle 2019 yılında büyük ivme kazanan XRP, oldukça başarılı bir grafik çizse de XRP benzeri JP Morgan’ın kripto para biriminin yükselişi biraz kırılmaya başlamış gibi görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu