Kripto HaberleriXRPRipple CEO'su: Ripple Ödemelerin Amazon'u Olacak

Ripple CEO’su: Ripple Ödemelerin Amazon’u Olacak

Takip et

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD merkezli e-ticaret devi olan Amazon’dan yola çıkarak şirketin dijital para birimi XRP hakkında bazı açıklamalarda bulundu. XRP’nin “ödemelerin Amazon’u” olmasını istediklerini belirten CEO, “Amazon ilk olarak bir kitap satıcısı olarak işe başladı. Daha sonrasında ise kitap satışlarından e-ticaret devi olmaya giden adımda başarılı oldu ve bugün tüm dünyanın en büyük e-ticaret sitesi konumunda bulunuyor. Ripple’ın hedefinde de XRP’nin ödemeler alanında Amazon kadar büyük bir dev olması yatıyor” dedi.

Kripto para birimi XRP’nin özellikle güvenlik konusunda bazı soru işaretlerine sebep olduğu biliniyor. Ripple’ın sürekli satış yapması yatırımcıların güven problemine sebep olurken özellikle de Bitcoin’i geçerek bir dev olmasının mümkün olamayacağı düşünülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları