Haberler

Ripple CEO’su Trump Yönetimi İle Konuşmuş

Beyaz Saray kayıtları ortaya çıkardı.

Basında yayınlanan haberlere göre Beyaz Saray kayıtlarından görüldüğü kadarıyla Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, ABD Başkanı Donald Trump yönetimi ile kısa süre önce 2 kez görüştü. Trump yönetiminin özellikle kripto para birimleri konusunda henüz büyük adımlar atmadığı hesaba katıldığında bu görüşmede nelerin konuşulduğu kesin olarak bilinmiyor.

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’in Başkan Trump’ın özel asistanı ile 26 Eylül 2019 ve 3 Ekim 2019 tarihlerinde görüştüğü, bu görüşmelerin nerede ve ne şekilde yapıldığının ise bilinmediği belirtildi.

ABD Başkanı Trump yönetiminin kripto paralar konusunda görüşü çok açık değil. Trump, Facebook’un Libra projesi konusunda bile yaptığı açıklamalarda her zaman bankacılık lisansına vurgu yapmıştı ve kripto paralar konusunda hiç net bir adım atmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu