binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerRipple CEO'sundan SEC Davasının Sonuç Tarihine Dair Heyecanlandıran Açıklama! XRP'nin Kaderi Belirleniyor!

Ripple CEO’sundan SEC Davasının Sonuç Tarihine Dair Heyecanlandıran Açıklama! XRP’nin Kaderi Belirleniyor!

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse, XRP-SEC davasının seyrine dair heyecanlandıran yeni bir açıklamada bulundu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple (XRP) arasında uzun süredir devam eden hukuk mücadelesinde geçtiğimiz günlerde mahkemenin Hinman belgelerinin kamuoyuna açıklanmasına karar vermesiyle birlikte Ripple lehine olarak değerlendirilebilecek heyecan verici bir gelişme yaşanmıştı.

Ripple (XRP) CEO’su Garlinghouse: “Önümüzdeki Haftalar İçerisinde Davanın Sonuçlanmasını Bekliyorum”

Bununla birlikte, kısa bir süre önce Web3 ve DeFi temalı ReDeFine Tomorrow 2023 zirvesine katılan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, davanın seyrine dair ilgi çekici açıklamalarda bulundu.

Garlinghouse yaptığı açıklamasında, mahkemeden bu yıl içerisinde ve hatta aylar değil önümüzdeki haftalar içerisinde bir karar vermesini beklediğini söyledi.

Garlinghouse’un mahkeme kararının önümüzdeki haftalarda açıklanacağını düşündüğünü söylemesinin ardından katıldığı programın moderatörü de şaşkınlığını gizleyemedi.

İlgili Haber  Dev Balina Panikledi: Bu Altcoinden Yüklü Miktarda Binance'e Taşıdı! Şimdi Satarsa Büyük Zarar Edecek!

Ripple CEO’su ayrıca Hinman belgeleri hakkında da konuştu ve bunların 13 Haziran’a kadar açıklanacağını hatırlattı. Garlinghouse, bu gelişmenin şeffaflık açısından önemli olduğunu ve ayrıca XRP’nin menkul kıymet olabileceğine dair SEC tarafından bilgilendirme yapılmadığı ve dolayısıyla aydınlatma ilkelerine aykırı davrandığına dair kanıt oluşturduğunu belirtti.

Garlinghouse, XRP’nin tüm kripto para dünyası adına mücadele ettiğini ve bu yolda yüklü miktarda para harcadıklarını söyledi.

Ripple-SEC davası, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile XRP’yi oluşturan bir finansal teknoloji şirketi olan Ripple Labs Inc. arasındaki yasal bir anlaşmazlıktır. SEC, Ripple ve Brad Garlinghouse da dahil olmak üzere şirket yöneticilerinin, SEC’in ABD yasalarına göre bir menkul kıymet olarak kabul ettiği XRP’yi satarak 1.3 milyar dolarlık kayıtsız menkul kıymet arzı gerçekleştirdiklerini iddia ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail