HaberlerXRP

Ripple Davasındaki Kritik Gelişme İçin Tarih Resmen Belirlendi!

Ripple ve SEC, 15 Temmuz tarihinde karşı karşıya gelecek.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından Ripple’a açılan menkul kıymet davasında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediliyor.SEC ve Ripple arasındaki davada artık sonlara gelindiği düşünülüyor ancak bunun için daha fazla kanıt ve tanık gerekmekte.

Özellikle davanın kanıt keşif süreci sona ermeden atılacak her adım iki taraf için de kritik. Bu sebeple aslında 15 Temmuz tarihinde yapılacak olan görüşme iki taraf için de hayati önem taşıyor.

Ripple Davasında Yeni Tarih

Ripple yaptığı savunmada XRP’nin menkul kıymet olarak görülüp BTC ile ETH’nin buna dahil edilmemesine itiraz etmişti. Ripple’a göre SEC’nin eski yöneticilerinden birisi daha önceki yıllarda BTC ve ETH ile ilgili yaptığı bir açıklamasında da Ripple’ın elini güçlendirecek ifadeler kullandı.

Ripple, William Hinman olarak bilinen bu yöneticinin mahkemede dinlenmesi için ise kısa süre önce talepte bulunmuştu. SEC, buna tamamen karşı çıksa da konu hakkında bir duruşma tarihi belirlendi.

Mahkeme tarafından yapılan son dakika açıklamasında, 15 Temmuz 2021‘de mahkemenin tam olarak bu konu için bir araya geleceği belirtildi.

SEC, William Hinman’ın mahkemede tanık olmasına itiraz edecekken Ripple da bunu savunacak. Mahkeme bu duruşmayı tele-konferans şeklinde yapacak ve isteyenler telefonla bağlanıp ek bilgi verebilecek.

Bu duruşmanın sonucunun XRP davası ve fiyatı için kritik olabileceği tahmin edilmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Suat

Tanığın dinlenip dinlenmeyeceği hakkında dava. Fiyatlarla alaksı olmaz

ali

1,96 dan satmadık .bunların yalanları bıktırdı arftık.

Kazim

ULan artık yeter başlıyacam şimdi sizin mahkemenizede sizede her hafta aynı terhane yeni tarih, davada gelişme…


Başa dön tuşu