Kripto HaberleriXRPRipple Milyonlarca XRP'yi Hareket Ettirdi

Ripple Milyonlarca XRP’yi Hareket Ettirdi

Takip et

XRPL Monitor verilerine göre Ripple milyonlarca XRP’yi taşıdı. Bunların hepsinin kesin olarak ne için taşındığı bilinmezken bir kısmının satış işlemi, bir kısmının ise yeni projeler için taşınmış olabilecek olduğu iddia edildi. XRP satışlarını uzunca bir süredir devam eden ve durma niyetinde olmadığını defalarca kez belli eden Ripple, son açıklamalarda özellikle satışları azaltacak olduklarını ifade etmişti.

Ancak görünüşe göre Ripple satışları azaltmak bir yana dursun birkaç kez yaptığı açıklamalardan sonra büyük miktarlarda satış yapmıştı. Ripple’ın satış eylemlerine yatırımcılar büyük tepki gösterirken, özellikle de bugün 5 milyon dolara yakın değerde taşınan XRP’nin yatırımcıları da harekete geçirdiği belirtildi.

*XRP güncel fiyatı 0,24 dolardan alıcı arıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları