XRP

Ripple-SEC Davasında Yeni Gelişme: XRP Mahkemeden Talepte Bulundu!

Ripple ile SEC arasında aylardır süregelen davada XRP tarafı mahkemeden yeni bir talepte bulundu.

Savunma avukatı James K. Finlan’in Twitter üzerinden paylaştığı bilgiye göre Ripple avukatları, SEC’in mahkemeye yaptığı redaksiyon talebine cevap vermek için mahkemeden ek süre istedi.

Ripple SEC’in Redaksiyon Talebine Cevap Vermek İçin Mahkemeden Ek Süre İstedi

Finlan, savunmacı taraf olan Ripple Labs, Brad Garlinghouse ve Christopher Larsen adına yazılmış dilekçenin elektronik bir kopyasını paylaştı. Dilekçede savunmacı taraf, Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) dört farklı belge için bazı hassas bilgilerin silinmesi anlamına gelen redaksiyon talebine vereceği cevap için ek süre talep etti.

Söz konusu belgelerde davanın seyrini değiştirebilecek nitelikte olan ve SEC’in üçüncü kişiler ile gerçekleştirdiği toplantılara dair kayıtları içeren notlar bulunuyor.

Savunmacı tarafın SEC’in talebine cevap vermesindeki amaç, savunmacıların da bu redaksiyonları kabul edip etmeyeceğini netleştirmek olarak gösteriliyor.

Mahkeme Kısa Bir Süre Önce SEC’in Süre Uzatma Talebini Kabul Etmişti

Yargıç Sarah Netburn’e yönelik yazılan mektuba göre SEC’in hukuk ekibinin redaksiyon edilmiş belgeleri önümüzdeki haftanın başında tamamlaması gerekiyor. Ripple savunmacılarının da 28 Mart tarihinde bir cevap vermeleri isteniyordu.

Bununla birlikte son gelişme sonrasında XRP hukuk ekibinin söz konusu cevabı vermek için mahkemeden ek süre talep ettiği anlaşıldı.

İlgili Haber
Sıcak Gelişme: Ripple (XRP) Davasında SEC'in Mahkemeye Sunduğu Talep Kabul Edildi!

24 Mart tarihinde de SEC, XRP davası ile ilgili belgeler üzerinde bahsi geçen redaksiyonları yapabilmek için mahkemeden bir süre uzatması talep etmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu