Kripto HaberleriXRPRipple, Ukrayna İçin Harekete Geçti: CEO'dan Sert Mesaj

Ripple, Ukrayna İçin Harekete Geçti: CEO’dan Sert Mesaj

Takip et

Ukrayna ve Rusya arasında yaşananlar sadece küresel finans sektörünün değil, aynı zamanda kripto para sektörünün de gündeminde. Özellikle Ukrayna‘ya yönelik yardım çağrılarına odaklanan kripto para sektörü, Ripple CEO’sunun attığı adım ile aslında ne kadar yardımcı olunabileceğini ortaya koydu.

Ripple, 1 Milyon Dolar Bağışladı

ABD’nin en büyük blockchain şirketlerinden olan Ripple, Rusya’nın Ukrayna işgaline karşı harekete geçti. Ripple CEO’su Brad Garlinghouse konu hakkında yaptığı açıklamasında, Rusya’nın bu hareketini kınadı. Garlinghouse, Ukrayna’ya olan saldırının haksız ve kabul edilemez olduğunu vurguladıktan sonra 1 milyon dolarlık bağışı açıkladı.

Ripple CEO’su, insani yardım örgütlerine ve bunun gibi kurumlara 1 milyon dolarlık bağış yaptı. Ripple buna ek olarak Ukrayna ailelerine yardımcı olmak için “kripto-nakit” odaklı çalışacak bir program geliştirdiklerini ve her kripto para bağışının anında nakit paraya çevrilmesi için uğraştıklarını vurguladı.

Kripto para sektörünün ve başka alanlardaki insanların son dönemdeki yardımlaşmasının ilham verici olduğunu ifade eden Garlinghouse, Ripple’ın da tarafını açıkladı.

Ripple, hala ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından açılan dava ile boğuşuyor ancak son haftalarda oldukça önemli adımlar atıldığı bilinmekte. SEC’nin bu davayı kaybetmesi ise XRP’nin önünü önemli derecede açabilir. Bu sebeple aslında Ripple’ın atacağı her politik ve küresel adım, davayı ufak da olsa etkileme payına sahip.

İlgili Haber
Ripple Davasında Kılıçlar Çekildi: Bu 2 Belge, XRP İçin Her Şeyi Değiştirebilir
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

1 Yorum

guest

1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Ripple için çok komik bir bağış rakamı

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları