Haberler

Ripple Ve Libra Arasında Büyük Kavga Sesleri

Ripple yetkililerinden Marcus Treacher, Libra'yı sınırlı olduğu için sert sözlerle eleştirdi.

Nexo

Ripple yetkililerinden Marcus Treacher, Libra’nın sınırlı olduğu ve iyi bir proje olmadığı yönünde olumsuz açıklamaları bugün gündeme geldi. Kripto para birimi projesi Libra hakkında Ripple’dan daha çok yetkilinin olumsuz açıklamalar ile gündeme gelmesi beklenirken, bunun nedeninin Libra’nın Ripple’ı işinden edebileceği ve bankaların Ripple ile anlaşmaları iptal ederek ve yerine yeni Ripple anlaşmaları yapmayarak Libra ile anlaşma yapmaları gerekçe gösteriliyor.

Kimse milyarlarca dolar değerinde bir şirket ve milyarlarca kullanıcıya sahip olan güvenli olduğu bilinen Facebook gibi bir dev yerine Ripple’ı tercih etmeyebilir ve bu da Ripple’ın belki tamamen yok olmasına sebep olabilecek bir konu. Her iki şirkette bankalara yakın hareket edecekler ve ikisinden biri daha fazla tercih edilecek.

Libra konusunda bazı adımlar atılırken, 2020 yılında aktif olarak satışa sunulması beklenen Libra’nın bu konuda Ripple’a rakip olmanın ötesinde şimdiden Ripple’ın Libra için rakip olduğu konuşuluyor. Bundan sonraki aylarda Ripple yetkililerinden Facebook Libra hakkında daha fazla olumsuz açıklamalar ve kötüleyici ifadeler duymak mümkün olabilir. Rakibi hakkında kim olumlu konuşur ki?

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı