HaberlerXRP

Ünlü CEO’dan Ripple (XRP) Fiyatını Etkileyebilecek Önemli Adım

Kripto para borsası CoinField’ın CEO'su kuracakları platformda Ripple'nin XRP'sini kullanacaklarını ve bunun fiyata etki edeceğini ifade etti.

Yüz binlerce kullanıcısı bulunan popüler kripto para borsası CoinField’ın CEO’su Bob Ras, verdiği bir röportajda XRP ve diğer kripto para birimleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yakın zaman önce net olmayan kripto para yasaları sebebiyle Kanada’dan Malta’ya taşınan borsa, Sologenic adında bir ticaret platformu kurdu.

Sologenic platformunun SOLO adında bir kripto parası olacağını da sözlerine ekleyen Bob Ras, aktarımları sağlamak için bazı kripto para birimlerinin Blockchain altyapılarını test ettiklerini ifade etti. Bob Ras açıklamasında:

“Yaklaşık 7 aydır Ethereum, Stellar ve XRP gibi kripto para birimlerini inceliyoruz ve hangisinin Sologenic platformu için daha faydalı olabileceğini geliştirme ekibi ile tartışıyoruz. Gelinen noktada XRP’nin Ethereum’da dahil olmak üzere diğer bütün coinlerden daha hızlı ve masrafsız bir şekilde çalıştığını anladık ve XRP ile çalışacağız.” şeklinde konuştu.

Açıklamalarına devam eden Bob Ras, “Çıkaracağımız SOLO tokenleri XRP ağında yayınlanacak ve platform bünyesinde yaklaşık 30 bin hisse senedi ve buna benzer parite olarak. Bunlar sadece SOLO ve XRP ile alınıp satılabilecek. Bu durum mutlaka XRP hacmini ve fiyatını çok ciddi ölçüde arttıracaktır.” ifadelerini kullandı.

Ayrıca kendisine sorulan Ethereum ile ilgili sorulara da “Ethereum’u destekliyor ve seviyorum, ancak XRP’nin hızı ve teknolojisi Ether’den çok daha iyi bu yüzden XRP’yi tercih ettik” şeklinde yanıt verdi.

2020’nin ilk çeyreğinde hizmete geçecek olan platformun XRP fiyatına olumlu etkisinin olup olmayacağını ilerleyen dönemde göreceğiz.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı