HaberlerXRP

Ripple (XRP) Balinası Bithumb’a 90 Milyon XRP Aktardı!

XRP son 24 saatte yüzde 5'lik bir artış yaşadı.

Son 1 aydır keskin bir volatilite yaşayan XRP, kripto katliamından canlı çıkmayı başararak ilk 10’daki yerini korumakla kalmadı, son birkaç gündeki performansıyla Solana‘yı (SOL) geçerek 7.liğe yükseldi.

Ancak son hareketlenmelerle yeniden 8.liğe gerileyen Ripple token’ı bugün yeni bir ivmelenme yaşadı.

En az 2 milyon madeni para tutan adreslere sahip olan XRP milyonerleri, 2022’nin düşüşleri sırasında transfer faaliyetlerini artırdı.

Önde gelen Blockchain izleme ve kripto analiz firması Whale Alert tarafından Twitter’da yayınlanan son verilere göre 90 milyon XRP coinini dijital bir adresten kripto borsası Bithumb’a aktarıldı.

56 milyon dolar değerindeki işlem saatler önce gerçekleştirildi.

Bithumb’a yapılan aktarım, dijital varlığın son 3 gündeki en büyük zincir içi hareketlerinden birini temsil ediyor.

Buna ek olarak dün yine bir kripto balina Bithumb’dan bilinmeyen bir cüzdana 20 milyon XRP coin’ini (12 milyon dolardan fazla değere sahip) taşıdı.

Tüm bu gelişmelerden sonra XRP yaklaşık %5’lik bir artış kaydetti. Son 7 gün içinde ciddi değer kayıpları yaşayan Ethereum (%19), Solana (%30) ve Cardano‘ya (%26) oranla daha iyi bir halde olan XRP fiyatı %15’lıik bir düşüş gerçekleştirmişti.

Söz konusu üç gözde altcoin ile kıyaslandığında XRP’nin %15’lik düşüşü tolere edilebilir görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu