HaberlerXRP

Ripple (XRP) CEO’su: Bitcoin Mikro Ödemeler İçin Uygun Değil

Ripple CEO'su Brad Garlinghouse Davos Zirvesi'ndeki açıklamalarda bulundu.

Davos’ta birçok konu hakkında konuşan Ripple CEO’su Brad Garlinghouse, kripto para piyasası hakkında bir takım açıklamalarda bulundu. Garlinghouse açıklamalarında Bitcoin hakkında da konuştu.

Şüphesiz herkesin hayali olan ve artık bir kalıp haline gelen “Bitcoin ile kahve içmek” tabiri hakkında açıklama yapan Garlinghouse, Bitcoin’in mikro ödemeler için uygun olmadığını ifade ederek, “Starbucks gibi yerlerde BTC ile kahve alırsanız, kahveniz site gelene kadar soğur” ifadelerini kullandı.

Bitcoin’in saniyede yedi işlem yaptığına değinen ünlü CEO, XRP’nin saniyede 1500 işlem yaptığına değinse de merkeziyetsizlik konusunda sorunları olduğunu da itiraf etti.

Bitcoin’i ödeme aracı olmaktan ziyade bir depolama varlığı olarak gören Garlinghouse, BTC’yi altın ile eşdeğer tuttuğunun altını çizdi.

Blockchain şirketlerinin halka arz olması hakkında da konuşan Garlinghouse, önümüzdeki süreçte birçok şirketin halka arz olduğu görülecek ve biz de bu şirketlerin öncülerinden olacağız ifadelerini kullandı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu