binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerRipple (XRP) Coinbase'de Yeniden Listelenebilir Mi? Borsanın Hukuk Sorumlusu Açıkladı!

Ripple (XRP) Coinbase’de Yeniden Listelenebilir Mi? Borsanın Hukuk Sorumlusu Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para borsası Coinbase’in baş hukuk sorumlusu Paul Grewal’a göre, Ripple ile SEC arasındaki mahkeme sürecinin ardından XRP Coinbase’de yeniden listelenebilir.

Grewal’a göre davayla ilgili nihai karar, borsanın XRP ile nasıl ilerleyeceğini belirleyecek.

Kripto Para Borsası Coinbase’in Baş Hukuk Sorumlusu Paul Grewal, XPR’nin Borsada Yeniden Listelenme İhtimali Hakkında Konuştu

Grewal geçtiğimiz günlerde “Thinking Crypto” Podcast’inde Tony Edwards ile konuştu. Grewal konuşmasında XRP’nin yeniden listelenmesinin güçlü bir olasılık olduğunu belirtti. Yine de, kararın ne zaman çıkacağı ve neleri içerebileceği konusundaki belirsizlikle birlikte, kararın nihayetinde birkaç farklı faktöre dayanacağını ifade etti.

Yaklaşan karar hakkında konuşan Grewal, tokenin yeniden listelenmesinin tamamen hem kararın dayanaklarına hem de yargıç tarafından sağlanan gerekçeye bağlı olduğunu belirtti. Ayrıca Coinbase, mahkemelerin yeniden listeleme işlemini onaylayıp onaylamayacağını değerlendirecek.

İlgili Haber  Bitcoin'de Kritik Veri Terra (LUNA) Çöküşünden Bu Yana En Yüksek Seviyesinde!

Grewal konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Yani pek çok şey mahkeme kararlarının ayrıntılarına bağlı olacak. Bunun bazıları için çok tatmin edici olmayacağını biliyorum, ancak halka açık bir şirket olarak bu alanda ve federal mahkeme davasına konu olan herhangi bir token ile ilgili olarak dikkatli davranma sorumluluğumuz var.”

Daha önce Coinbase, SEC davasının açılmasının ardından 2021 yılının Ocak ayında XRP alım satımını askıya almıştı. Şimdi, bu yasal süreçler potansiyel olarak sona yaklaşırken, XRP topluluğu borsaların Ripple lehine olumlu bir karara nasıl tepki vereceğini gözlemlemeye sabırsızlanıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail