HaberlerXRP

Ripple (XRP) Davasında Önemli Karar!

Alınan karar XRP yatırımcılarını üzebilir.

Ripple’ın merakla beklenen davası sonunda bir karara bağlandı ancak sonuç XRP yatırımcılarını üzeceğe benziyor.

Bilindiği gibi Bradley Sostack ve bir grup yatırımcı XRP’nin bir menkul değer sayılması gerektiğini iddia etmiş, Ripple ise davanın zaman aşımına uğradığı gerekçesiyle davanın düşürülmesini talep etmişti ancak California Bölge Mahkemesi Hakimi Phyllis J. Hamilton’ın verdiği karara göre dava tam da Ripple’ın iddia ettiği gibi zaman aşımına uğradı ancak tamamen bitmedi ve -Ripple için çok da iç açıcı olmayan bir bir seyirle- federal kanunlar gereğince davanın uzaması yönünde karar alındı.

Söz konusu kararın Ripple’ı çok daha büyük bir çıkmaza soktuğu aşikar çünkü davayı açan Bradley Sostack ve yandaşlarının 28 günlük süre içerisinde temyize gitme hakkı varken Ripple’ın herhangi bir itirazda bulunma hakkı yok. Bu durumun XRP fiyatlarına çok da olumlu yansımayacağı öngörüsünde bulunmak mümkün. Bakalım haberin etkisi kripto piyasalarında nasıl yankı bulacak?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu