Kripto HaberleriBorsaRipple (XRP) Devlet Kontrollü Dev Borsada Listelenecek

Ripple (XRP) Devlet Kontrollü Dev Borsada Listelenecek

Takip et

Malezya’da devletin regülasyonlarından geçmiş olup en güvenilir borsalar arasında gösterilen Luno, an itibarı ile platformda sadece Bitcoin ve Ethereum alınıp satılmasına imkan tanıyor. Yapılan açıklama ile Luno kripto para platformunda artık XRP’nin de listeleneceği ifade edildi.

Sadece iki kripto para listeleyen devlet kontrollü borsa, ülkedeki en güvenilir borsa olarak görülüyor ve platformuna katacağı 3. kripto parayı XRP olarak belirlemiş durumda. Yapılan açıklamaya göre Aralık ayı sonunda ya da 2020 başında XRP’nin aktif olarak kullanıma başlanılacağı açıklaması yapıldı.

Araştırmalara göre 31 milyon nüfusa sahip olan Malezya, bu hamleden sonra XRP’yi daha fazla tanımış ve yatırım yapmış olacak.

Öte yandan son haftalarda kötü bir grafik çizen XRP, an itibarı ile 0,221 dolarlık fiyat ile kendine alıcı buluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları