coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerRipple (XRP) için oldukça olumlu gelişmeler yaşanıyor

Ripple (XRP) için oldukça olumlu gelişmeler yaşanıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple (XRP) 0,25 $ seviyelerinde işlem görürken ani bir atak ile 0,80 $ seviyelerine kadar ani bir atak gerçekleştirdi ve tüm kripto para piyasasını bir hayli heyecanlandırdı. Bu yükselişin ardından fiyatta düzeltme yaşayan XRP 0,45 $ seviyelerine kadar gerilese de an itibarı ile bugün yaptığı yaklaşık yüzde 20 oranında yükseliş ile 0,55 $ seviyelerinde işlem görüyor.

Ripple’nin bu günlerdeki yükselişinin kaynağı tam olarak bilinmese de yaklaşan Swell konferansı ve XRP tabanlı çözüm sistemi olan xRapid’in kurumsal yatırımcılar için piyasaya sürülme haberi bu yükselişi alevlendiren kıvılcım olarak değerlendiriliyor.

Düzeltmeden sonra bugün yaşadığı yaklaşık yüzde 20’lik artış ile XRP yine adından söz ettirmeyi başardı ve birçok kişinin güvenini kazandı.

İlerleyen dönemde olumlu gelişmeler var

Yakın zamanda eski bir Ripple çalışanı tarafından kurulan Coil adındaki şirket, mikro ödemeler gerçekleştirerek online reklam yerleştirmeyle ilgili sorunları çözmek için kuruldu. Şirket Youtube, Twitch ve Wikipedia gibi dünya devleri ile çalışmalar yürütüyor. Böylelikle bu şirketler ile anlaşma sağlanması durumunda bu dev şirketler ödeme yöntemi olarak XRP‘yi kullanabilecek ve Ripple (XRP) başta olmak üzere tüm kripto para piyasası bundan ciddi anlamda olumlu etkilenecektir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail