Kripto HaberleriHaberlerRipple: YouTube Dolandırıcılık Uyarılarımızı Dikkate Almadı

Ripple: YouTube Dolandırıcılık Uyarılarımızı Dikkate Almadı

Takip et

Ripple denince akla ilk gelen ‘satışlar’ ve buna karşıt yaptığı açıklamalar geliyor olabilir. Ama bu kez Ripple’dan farklı bir açıklama geldi. Şirketten yapılan açıklamaya göre “XRP çekilişi” adı altında yayınlar konusunda YouTube yetkililerini uyardıklarını aktaran şirket, “bu konuda YouTube’a daha önce defalarca kez bunun bir dolandırıcılık olduğunu ve Ripple olarak ‘XRP çekilişi’ düzenlemediğimizi defalarca kez bildirdik. Bu konuda YouTube hiçbir adım atmadığı gibi uyarılarımıza yanıt vermedi” dedi.

YouTube dahil olmak üzere özellikle Facebook ve Twitter’da spam ve dolandırıcılık amaçlı sponsorlu içerikler yer alıyor. Bunların denetlenmemesi sonucunda kredi kartı bilgileri ele geçirilebiliyor ve çok kötü büyük kayıplar ortaya çıkabiliyor. Milyonlarca dolarlık kayıpların yaşandığı dolandırıcılık camiasında YouTube ve diğer şirketlerin neden bu tür uyarıları ve şikayetleri ‘dikkate almadıkları’ merak konusu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları