Haberler

Ripple’ın CEO’su: ABD Yöneticileri Ya Bitcoin’i Düzenler, Ya Da Çin’in Arkasında Kalır!

Ripple'ın CEO'su Brad Garlinghouse, tepki çekecek bazı açıklamalarda bulundu.

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, ABD yöneticilerine seslendi. Amerikan yönetiminin kripto para birimi düzenlemeleri konusunda acil olarak hızlanmaması durumunda Pekin yönetimine yani Çin’e yenilecek oldukları uyarısında bulunan Garlinghouse, “eğer ki ABD yöneticileri kripto para düzenlemeleri ve Blockchain konusunda yeni adımlar atmazsa Pekin yönetiminin hızlı adımlarından dolayı Çin birkaç adım öne geçer ve ABD daha sonrasında Çin’in arkasından bakmak zorunda kalır ve finansal piyasalarda bu konuda liderliğini kaybedebilir.” dedi.

ABD Yönetimi Banlar Mı?

ABD yönetimin kripto para birimlerine yönelik herhangi bir düzenleme yapmıyor olması, Blockchain konusunda pek hızlı hareket etmemesinin ardında ‘kendi gücüne olan güven’ yatıyor olabilir. Bazı kimselere göre ABD yönetimi Çin’in bu alanda önüne geçeceğini düşündüğü an harekete geçebilir, en kötü durumda Çin’in dijital para birimi üretmesi ve bunu çok yaymaya çalışması, kötüye kullanma durumu olduğunda ambargolar uygulayarak Huawei’de olduğu gibi küresel piyasalardan Çin’i silebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu