XRP

Ripple’ın kurucu ortağı Jed McCaleb 2016 Yılının Başından Beri 175 Milyon Dolarlık XRP Sattı

Ripple'ın kurucu ortağı Jed McCaleb, 2016 yılının başından beri 175 milyon dolar değerinde XRP sattığı ortaya çıktı.

Bir süredir tepkilerin ana odağında olan Ripple, bugün yine tepki çekecek bir hamle ile adından söz ettirmeye başladı. Ripple’ın kurucu ortağı Jed McCaleb ile ilgili ortaya çıkan detaylara göre şirketin kurucu ortağının 2016 yılından bugüne kadar arada geçen süre içerisinde tam 175 milyon dolar değerinde XRP’yi elinden çıkardığı doğrulandı. XRP yatırımcılarının yok sayıldığı ve XRP’nin tamamen güvensiz olduğuna değinen bir grup kripto para yatırımcısı ise bu dönemden sonra artık XRP almanın iyi bir tercih olmayacağını bile ifade etti.

Ripple’ın kurucu ortağı Jed McCaleb tarafından bu kadar yüksek miktarda XRP’nin neden dolayı satıldığı merak konusu olurken, özellikle kripto para birimi yatırımcılarının bu dönemde bu kadar yüksek tutarlı bir haberi öğrenmiş olmaları XRP’ye yeni yatırımların azalmasına sebep olacağı düşünülüyor.

ABD ve diğer ülkelerde çok sayıda yatırımcı 1 yıl kadar öncesine dayanan bir süredir Ripple’ın agresif hareketleri nedeniye XRP almıyor, ellerindeki XRP’yi ise satışa sunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu