coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerRipple'ın Piyasadaki XRP'leri Geri Satın Alacağına Dair Söylentiye Şirket CTO'su Son Noktayı...

Ripple’ın Piyasadaki XRP’leri Geri Satın Alacağına Dair Söylentiye Şirket CTO’su Son Noktayı Koydu

Ripple CTO'su David Schwartz, yaptığı açıklamasında şirketin XRP geri satın alımı yapacağı söylentilerine değindi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

XRP’nin arkasındaki şirket olan Ripple’ın piyasaya sürdüğü XRP tokenlerini geri satın alacağına dair artan spekülasyonların ortasında, Ripple’ın Baş Teknoloji Sorumlusu (CTO) David Schwartz söylentilere son noktayı koydu.

Kripto para influencer’ı Mr. Huber kısa süre önce Ripple’ın yaptığı net XRP satışlarını vurgulayarak, “İşte gördünüz: Ripple’ın net XRP satışları Aralık ayında neredeyse 238 milyon XRP’ye ulaştı. Bu 142 milyon dolar demek. Bu da ortalama aylık satışların üç katı demek.”

Ayrıca şunları ekledi:

“Ripple’ın yakında büyük miktarda alım yapacağını varsayabiliriz, aksi takdirde endişelenirdim. Çünkü hiçbir zaman tek bir net geri alım olmadan 8-10 haftadan daha uzun bir süre geçmedi.”

İlgili Haber  Tanınmış Analist, Bitcoin ve XRP Fiyatında Beklediği Seviyeleri Açıkladı: İşte Hedefleri

Schwartz bu spekülasyonlara yanıt olarak Ripple’ın pozisyonunu netleştirdi:

“Ripple’ın iki seçeneği var. Elimizde olduğu kadar XRP tutmaya devam edebiliriz ya da elimizdeki XRP miktarını azaltabiliriz. Gerçekten üçüncü bir seçenek yok. Ripple’ın orijinal planı elimizdeki XRP miktarını olabildiğince hızlı bir şekilde azaltmaktı.”

Ripple emanet hesaplarındaki XRP’leri yakmanın bir seçenek olup olmadığı sorulduğunda Schwartz şu yanıtı verdi:

“Bunun gerçekleşmesine yol açacak herhangi bir olay dizisi aklıma gelmiyor. Ayrıca bunun gerçek bir faydası olacağını da düşünmüyorum.”

Ayrıca, arzdaki bir azalmanın piyasa değerini düşüremeyeceği ve bu nedenle fiyatın önemli ölçüde artması gerekeceği fikrini de reddetti:

“2018’de pek çok kişi arzdaki bir azalmanın piyasa değerini düşüremeyeceğini ve bu nedenle fiyatın önemli ölçüde artması gerektiğini savundu. Stellar’ın gerçekleştirdiği yakım bunun saçmalık olduğunu kanıtladı. Ben olsam önce gerçekten düşünmeden ekonominin belirli bir şekilde işlediğini varsaymazdım.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

2 YORUMLAR

Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Ercüü

Lie .xrp is wasting time

Sphereos

Mi acaba?

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail