coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriXRPRipple'ın yükselişi sona ermiş olabilir mi?

Ripple’ın yükselişi sona ermiş olabilir mi?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ripple’ın fiyatında yaşanan düşüşlerin etkisi bir süreden beridir devam ediyor. Yatırımcılarını bir anda yalnız bırakan Ripple, 5 ila 8 kuruş arasında düşerken, toplam genel fiyata etkisi ise bu düşüşlerin son derece fazla olduğu değerlendirmesi yapılıyor. Piyasada, yatırımcılar için bir süredir ”Ripple tekrar yükselecek, HODL demeye devam edin” diyenlerin sayısı artarken, satışların yapılmaması, alımlara devam edilmesi ve 1 dolar seviyesinin beklenmeye devam edilmesi öneriliyor.

Fiyatın tekrar artıp artmayacak olduğu yönündeki iddialar, bir süredir ”düşüş” yönünde olması dolayısı ile Ripple’ı da oldukça fazla olumsuz etkiliyor ve etkilenen fiyat dolayısı ile büyük, küçük demeden tüm yatırımcılar satış yapma çabası içine ve en yüksek fiyat üzerinden satış yolunu tercih etmeyi seçebiliyorlar.

0.53 dolarda kaldı

Ripple‘ın 0.53 dolarda kalması ve bir süredir bu seviyeyi aşamıyor olması yatırımcıların ”tekrar bu seviyede takıldı, 24 saatlik süre içerisinde bir kez bile kıpırdamadı” yorumlarına sahne oluyor. Ripple CEO’sunun yaptığı Bitcoin açıklamasınında bu düşüş ve takılmada etkisinin olduğuna şüphesiz olarak ”etkili” olduğu düşüncesi ile bakılıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail