binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinRivemont Crypto Fund: 6.000 dolar kritik

Rivemont Crypto Fund: 6.000 dolar kritik

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Rivemont Crypto Fund, Bitcoin fiyatı ile ilgili yaptığı değerlendirme analizinde kripto paralarda gel git yaşanmasının normal olduğunu ve beklentilerin bu yönde olduğunu açıklayarak Bitcoin fiyatının 6.000 dolara gerilemesinin ise büyük bir kritik soruna sebep olabilecek olduğunu açıkladı. Bitcoin fiyatı hakkında yapılan açıklamada 8.000 dolara kadar çıkabilecek olduğu ve gerilemelerin devam edebilecek olduğu ifade edilirken, yatırımcıların mevcut piyasa verilerine dikkat etmesi gerektiği belirtildi.

Kripto para fiyatlarının önemli olduğu paylaşılan açıklamada Bitcoin’in fiyatının 6.000 dolara gerilemesinin daha büyük düşüşler ile ve krizler ile karşı karşıya kalınabilecek olduğu beklentisinde olunması gerektiği açıklandı.

Düşüşler olabilir

Bitcoin fiyatının 6.000 doların altına düşmesi sadece şimdi değil, birçok insanın beklediği ve uzun süredir tartışma konusu olan bir beklenti olarak sürüyor. 2.500 dolara kadar dahi gerileme riski bulunan Bitcoin’in fiyatında her bir gerilemenin etkilerinin ise daha fazla olduğu, daha büyük yatırımcı kayıplarının önlenmesi için ise piyasanın dikkatle takip edilmesi gerek. 6000 dolar seviyesi önemli bir destek seviyesi olarak karşımıza çıkıyor. Bu seviyelerin altına dikkat edilmesi öneriliyor.

  • Bitcoin bu seneki gibi olan 5.775 dolar sınırına gerilemesi durumunda satışta olağanüstü artış yaşanması ve daha büyük gerilemeleri tetikleyebilir.
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail