fbpx
Kripto Para

Robert Kiyosaki: ABD Doları Yerini Kripto Paralara Bırakabilir

Robert Kiyosaki: Dolar güçlü ama kripto parada güçlü.

Nexo

Milyoner yatırımcı Robert Kiyosaki, ABD Doları hakkında yeni açıklamasında kripto paraların ulusal para olarak bilinen ABD Dolarının yerine geçebilecek olduğunu açıkladı. ABD Dolarının gücünün artık eskiye oranla Bitcoin ve benzer kripto paralar karşısında düşüş gösterdiğini açıklayan Robert Kiyosaki, kripto para birimlerinin gelecekte dünyada ABD Dolarının yerini alabilecek olduğu uyarısında bulundu. ABD’nin ulusal olarak en fazla aktif kullanıma sahip olan para birimi doların yerini kısa vadede ise kripto para birimlerinin asla alamayacak olduğu teyit edildi.

ABD Dolarının gücünün bugün için azalmadığını ancak, geçmişte fiat paralar karşısında daha güçlü olduğunu, gelecekte ise kripto paralar karşısında daha güçsüz olarak kalacak olduğunu açıkladı. Robert Kiyosaki, kripto para yatırımcılarının çok doğru bir karar verip kripto para yatırımı yaptıklarını ve bu konuda uzun vadeli olarak kripto para yatırımcılarının bu kararlarından ötürü pişmanlıklarının mümkün olmadığını ifade etti.

Robert Kiyosaki’ye göre kripto paraların gelecekte bugünün ABD Doları yerini almasının çok fazla mümkün olabilecek olduğu ve bunu bekleyebileceklerini açıkladı.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı